Co robimy

Oferujemy „rozwiązania szyte na miarę”, zindywidualizowane, dopasowane do aktualnych trendów architektonicznych, wymagań i potrzeb Klientów dbamy, aby oferta kierowana do Państwa, a potem dobra usługa była zawsze wyselekcjonowana i korzystniejsza od ofert standardowych. 

Zespół Dom- Bud ściśle współpracuje ze swoimi Partnerami, Projektantami, Inspektorami nadzoru, Kierownikami budów, Dostawcami i Podwykonawcami, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi Klienta, tak abyście Państwo byli zawsze zadowoleni z dokonanego wyboru i abyście mogli się cieszyć Waszymi nowymi oknami, drzwiami, bramami, osłonami itd. 

Dom-Bud i nasi Partnerzy jesteśmy gotowi do służenia Państwu pomocą we wszystkich sprawach związanych z użytkowaniem dostarczonych Państwu produktów. Pomożemy Państwu dobrać produkty dostosowane do waszych potrzeb. Doświadczenie i wiedza zdobyta na szkoleniach są kluczowe w tworzeniu optymalnej oferty spełniającej Państwa wymagania. 

W ofercie produktowej zamieściliśmy wyroby producentów naszego pierwszego wyboru, dla których jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem w kontaktach z Państwem. Zawsze możemy przygotować dla Państwa ofertę produktową inną niż pierwszego wyboru, będzie to oferta firm wyróżniających się w branży, z którymi mamy dobrą historię współdziałania. 

Poznajcie Państwo te firmy i ich ofertę wybierając logo z dolnego paska strony głównej.