Kim jesteśmy

Nasz zespół, to dwa pokolenia w branży stolarki okienno-drzwiowej. Osoby z ponad 25-letnim doświadczeniem, z uprawnieniami do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, projektowania, nadzorowania i kierowania budową, doświadczeniem w produkcji stolarki i dobrym montażu oraz osoby młode, wyszkolone i skupione na oczekiwaniach Klienta. 

Zespół, to relacje. Tylko przyjacielskie relacje, tak w zespole jak i z otoczeniem zewnętrznym pozwalają stworzyć konstruktywne rozwiązania, które prowadzą do postawionych celów. Wieloletnie doświadczenie, entuzjazm i zaangażowanie połączone z szeroką wiedzą branżową o nowych technologiach, produktach, procesach pozwalają na kompleksową obsługę najbardziej złożonych zleceń. Jesteśmy Zespołem, który ponad wszystko stawia na partnerstwo. 

W Dom-Bud każdy traktowany jest jak przyjaciel, nasi Klienci, Inwestorzy, Podwykonawcy, Dostawcy mają swoje ważne miejsce i darzeni są należytym szacunkiem, który przejawia się także w wysiłku, który wkładamy w to, abyście Państwo czuli się usatysfakcjonowani. Jesteśmy dojrzali i młodzi, pracowici i zaangażowani, czasem niewyspani, zawsze dumni z zadowolonego Klienta.